KURUMSAL
 

 

Iki Çift Söz;

1968 senesinde Haci HafIzoglu Hani (Sahbazogu) da ilk ticari deneyimine kilim satisiyla baslamis 1971 senesinde Tabakhane Mahallesi Cirbelik Araligi Çalbaylarin ilk dükkanlari olup, seyyar satisla desteklenmis 1982 senesinde Tepecik Mahallesi Manifaturacilar Çarsinda kilim ve battaniye üzerine  Simav'da  ilklere imza atan ve iki yil içinde 1984 senesinde Tabakane Mahallesi Agdacilar Caddesine hali,kilim, battanye çesitliligi ile ve toptan satisla Simav'da yine ilklerin öncülügünü kendinde toplamistir.

1998 seneside mobilya sektörüne girerek Dört Eylül Mahallesi Kisla Caddesinde hali ve mobilya magzasi açildi o yillarda Çalbaylar magazacilik anlayisina fark getirmis ve  devamli yenilikçi olmustur. 2000 senesi baslarinda  Dört Eylül Caddesinde 300 m2 hali sowroom magazasini simava kazandirdi. 

2004 senesi  Dört Eylül Caddesi 2000m2 bes katli alisveris merkezi yaparak 
tekstil,hali,beyaz esya,mobilya ve perde gruplariyla Simav da yine bir ayricaliga imza atmistir.


Misyonunuz;

Arastirmaci yapimizla günümüzdeki farkli yasam biçimlerine ve kullanim aliskanliklarina  uygun, dünya standarlari nda uygun ürünler sunmaktir.

Vizyonumuz;

Yenilikleri takip ederek  ürün kalitesinde sürekli çitayi yükseltmek,pazardaki lider firma yapimizi korumak ve yapilan yatirimlar is güçünü artirarak ülke ekonomisine katki saglamaktir.

 

 
Copyright © 2014 Çalbaylar
Tüm Hakları Saklıdır