KURUMSAL
 

 

İki Çift Söz;

1968 senesinde Hacı Hafızoğlu Hanı (Şahbazoğlu) da ilk ticari deneyimine kilim satışıyla başlamış 1971 senesinde Tabakhane Mahallesi Cirbelik Aralığı Çalbayların ilk dükkanları olup, seyyar satışla desteklenmiş 1982 senesinde Tepecik Mahallesi ManifaturacılarÇarşısında kilim ve battaniye üzerine  Simav'da  ilklere imza atan ve iki yıl içinde 1984 senesinde Tabakane Mahallesi Ağdacılar  Caddesine  halı, kilim, battanye çeşitlili ile ve toptan satışla Simav'da yine ilklerin öncülüğünü kendinde toplamıştır.

1998 seneside mobilya sektörüne girerek Dörteylül Mahallesi Kışla Caddesinde halı ve mobilya mağzası açıldı o yıllarda Çalbaylar mağazacılık anlayışına fark getirmiş ve  devamılı yenilikçi olmuştur. 2000 senesi başlarında  Dört Eylül Caddesinde 300 m2 halı sowroom mağazasını simava kazandırdı. 

2004 senesi  Dörteylül Caddesi 2000m2 beş katlı alışveriş merkezi yaparak 
tekstil ve beyaz eşya gruplarıyla Simav da yine bir ayrıcalığa imza atmıştır.


Misyonunuz;

Araştırmacı yapımızla günümüzdeki farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına  uygun, dünya standarlarında uygun ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz;

Yenilikleri takip ederek  ürün kalitesinde sürekli çıtayı yükseltmek,pazardaki lider firma yapımızı korumak ve yapılan yatırımlar iş güçünü artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

 

 
Copyright © 2014 Çalbaylar
Tüm Hakları Saklıdır